Vanilka

Ahojec :)

16. října 2008 v 15:54
Holky všecky vás zdraví vaše bývalá hubnoucí kolegyně, Vanilka. :)
Nedávno jste psali pěkný článek o tom, že chcete, aby vás bylo deset..
Za sebe říkám, že už se nevrátím.
Ujasnila jsem si priority.
Vážím 54kg na 162,5cm a víte co? Su spokojená. :)
...A šťastná :)

Možná, že až se jednou probudím z pohádky, ve které právě jsem, tak zase začnu hubnout. Těžko říct. Upřímně mám z toho strach, že to tak bude. Chci aby to bylo tak, jak to je teď..

A teď pár slov, pokud to vyzní nějak tvrdě, tak se omlouvám, píšu to naprosto upřímně.

Takže Blondgirl - Ty na mě působíš jako moc milá holčina, která by neublížila ani mouše, srší z tebe cosi velice pozitivního a pěkného. :) Představuju si tě jako krásnou a usměvavou holčinu. Ale když píšeš o jídelníčkách, tak už tolik pozitivní nejsi a přijde mi, že ti hubnutí brání k tomu abys byla šťastná. Blondgirl, být tebou, tak se aspoň na chvilku vykašlu na hubnutí a vnímám krásy života. :) Určitě se budeš cítit sebevědomá a hlavně "happy" ;-))

Sportyy - Ty jsi ohromně silná osobnost. Fakt že jo, ty to jednou dotáhneš opravdu daleko, to mi milá Sportyy věř. ;-) Jen podle tvojich fotek usuzuju, že absolutně hubnout nepotřebuješ.. Postavu máš pěknou, dokonce si myslím, že kdybys zhubla, tak už by tvoje postava nebyla tak atletická. A ještě toto, chápu, že to teď musíš mít těžké, ale neboj, to období překonáš a zas bude dobře. ;-) Ale nenič se ještě víc hubnutím, nemáš to zapotřebí... Přeju ti hodně štěstíčka, jsi moc fajn holka a zasloužíš si být spokojená a happy. :)

Týňulenko - Ty máš podle mě už teď sklony k PPP. Pokud jimi už netrpíš. Zastav to, dokud můžeš. Nesoustřeď se jen na hubnutí. Nedovol aby se vše točilo jen kolem hubnutí, zničíš se tím! Jez normálně a zdravě a užívej si života! Prober se, ještě můžeš vše změnit k lepšímu. Jsi fajn holka, tak se nenič.. A dokaž, že jsi rozumná, což určo jsi. ;-)

A všecky ostatní holky, ať se vám daří, ale nepřežeňte to s tím hubnutím, prosím.

Jestli chcete, vemte mezi sebe někoho jiného, já už se nevrátím. ;-) Jen co mě začíná štvát je to, že dost z vás směřuje k PPP. Neblázněte holčiny..

Snad mě za tento článek nebudete nesnášet..


Don´t worry, be happy! ♪

Vanilka.

Vanilčin rozcestník

15. srpna 2008 v 13:09 | Vanilka
Zde se budu rozepisovat o svojí váze a pocitech při hubnutí.
Zde najdete moje jídelníčky.
 
 

Reklama