Sävärin

Otázka

18. srpna 2008 v 11:46 | Sävärin
Mohu se pouze otázat zda-li tu někdo podporuje ta zvěrstva slečny ""MissMishout"", že má tento blog ve svých spřízněných?
Já jen, že pokud ano, tak s tím nic nechci mít společného = Sävärin finíto.
No je to holt ještě malá puberťačka. Snad vyroste.

Podmračená sobota

17. srpna 2008 v 12:10 | Sävärin
Tak včera odpoledne jsem byla na festivalu v Lounech. A to bylo teda papáníčko :-) Dopoledne v pořádku, ale odpo s večerem ... jejej O:-)
sn: banán, takovej párek v listovým těstě z hypernovy
sv: hroznové víno
ob: pečené kuře, brambory, nektarinka
a pak jsme jeli s přátely do Loun přičemž každý vezl něco k jídlu
čili během odpoledne a večera: zeleninová polévka s tmavým toustovým chlebem, okurka, Diskito hvězdičky, takový nějaký cookies a ode mě byl celozrnný rohlík s kuřecí šunkou a ledovým salátem.
Jo a večer jsme si koupili velký modrý lízátka ve tvaru dinosaura. Olízala jsem asi centimetrovou hlavu a měla jsem dost takže se mi teď válí dinosaurus bez hlavy v tašce.
Jinak jsme si poslechli kousek Kollera, pak jsme si dali prohlídku města a následně jsme si poslechli Plastic people of the Universe (nehráli Magické noci :( ). Potom nějaké bláznivé regé (bohužel ne krrrálovské :-) ) a hned na to MIG 21. Toto obvykle neposlouchám, ale bylo to fajné.
Mějte se :)

Moč nič

15. srpna 2008 v 21:00 | Sävärin
Tak dneska odstrašující hamáníčko. Odpoledne jsem vůbec nebyla doma a taky to tak vypadalo.
sn: nakrájen banán s nektarinkou, celozrnná houska s máslem a marmeládou na chuť
sv: meloun, hroznové víno
a pak jsem jela do města upsat se na brigádu o školní rok. Následně na zkoušku a poté ještě do hospůdky. Čili zbytek jídeláku je dost ... hehe ... provizorní :-)
ob: slaná (sojovou už neměli :/ ) plněná houska (mášlo, šunka, okurka, paprika, ledový salát)
sv: nektarinka
ve: amarantový vanilkový sušenky, který jsme zdlábli společně s bubeníkem ..a vlastně, když to tak vemu, tak každej, kdo byl u stolu ochutnal ... + jedno velký a jedno malý pivko
ve: arabský chléb, tyčinky Surimi ... mám nějaký hládek
No je toho hodně málo. Vůbec se mi to nelíbí. A bohužel zítra to nebude o nic lepší, poněvač jedu do Loun na festival tudíž to odpoledne bude docela obdobný jako dnes. Ale tak na neděli jsem si koupila tofu, tak si to jím vynahradím. Zatím se mějte krásně :-)

Jím

14. srpna 2008 v 15:16 | Sävärin
sn: müsli s mlékem, hroznové víno
sv: meloun
ob: kuřecí plátek s pohankou, červená paprika
sv: activia, křehké celozrnné rohlíčky Active od Bona Vita :)
ve: bude zeleninový salát se Surimi tyčinkami
a večer přijde kámen úrazu - pivčo. Ale tak co... :-)

Hřeším

13. srpna 2008 v 23:58 | Sävärin
Přeji pěkných pět minut před půlnocí!
Zrovna jsem se vrátila z koncertu této skupiny. Hrála fajnově. Po tomto opojení jsme se stavily se slečnou eL v oblíbené hospůdce a při balení, že půjdeme domů, se to stalo! V naší hospůdce/kavárně totiž prodávají i různé mlsoty a nám padl zrak na Kinder vejce. Ano... Zhřešila jsem. Tak tedy si ještě na konto připisuji jedno vajce. (ale bylo mňamkózní!)
Dobrou noc!
ps: hračka stála za starou belu :-)

Devátá se představuje

13. srpna 2008 v 16:58 | Sävärin
Pěkné odpoledne.
Jen tak úvodem - přečenžla jsem si "kategorii"(= přejmenovala). Také bych chtěla poděkovat slečně DéeR za tento blog :-)
Tak a jdu se představit. Mé jméno je nedůležité. Pouze hrstka složených písmen. Toto mé alterEGO (Sävärin) mě napadlo při dnešní jízdě z Prahéé. Přemýšlela jsem si o filmech a zahloubala jsem nad jedním nedůležitým snímkem - právě jedna postava se tam jmenuje Severin. A mě to trklo! Nazvu se tak (sice nejsem sadomasochistický typ, ale tak co).
Vyrostla jsem do výšky 166cm a váhu mám 71kg. (uklidňuju se tím, že tak vysoké číslo dělají "svaly", které mi narostly během osmi let hraní pozemáku :-) ) Můj první cíl je dostat se na pětašedesát, následně na šedesát a pak se uvidí, jak to bude vypadat. Takhle z hlavy jen blemcat čísla mi přijde divné.
sn: celozrnná houska, kuřecí šunka, ledový salát, tři broskvičky
sv: takový suchary(?)
ob: bageta Golf, za jejíž čerstvost ručí Olinka (byla jsem s mamkou v Praze a nechtělo se nám utrácet za jídlo)
sv: hroznové víno (osvěžení po příjezdu z Prahy)
ve: bude kuřecí plátek se zeleninou a kuskus
 
 

Reklama