Thinky

4. března 2010 v 21:09 | Amy |  Rady & Dieta
Některé dívky a ženy mají nohy dlouhé a štíhlé od přírody. Zato mnohé z nás se ty své bojí v teplých měsících roku vůbec ukázat. Nespravedlnost? Možná, ale máme pro tebe potěšující zprávu - připravili jsme sérii cviků, díky kterým se už toto jaro budeš chtít pyšně promenádovat v krátké sukni!
Komu nebylo "z hůry" dáno, musí se holt přičinit sám. Možná je pravidelné cvičení pro někoho otrava, ovšem na druhou stranu, nejsou štíhlé a perfektně vypracované nožky tou nejbáječnější odměnou za vlastní úsilí? Tak jdeme na to! Díky následujícím cviků zpevníš všechny možné partie od pasu dolů a nebudeš potřebovat žádné speciální nástroje ani náčiní.KROK 1: Rozehřej svaly! Pro dosažení nejlepších výsledků a také jako prevence možných úrazů je třeba dodržet jasné a obecně platné pravidlo. Než se pustíš do samotného cvičení, musíš svaly náležitě prohřát a protáhnout. Ideální je běh (i na místě), jízda na kole či na rotopedu, pár minut rychlého tance, aerobik, skákání přes švihadlo apod.
Připomenu také další obecná pravidla - neměla bys jíst alespoň hodinu před cvičením, v průběhu cvičení, ani přímo po něm. Doplňování tekutin zakázáno není a je dokonce nutné. Vyhni se však minerálkám s bublinkami (zbytečně nadýmají) a hodně slazeným nápojům. Cvičit bys měla pouze tehdy, cítíš-li se dobře a nemáš žádné zdravotní potíže. Není vhodné svaly příliš zatěžovat, a pokud nejsi zvyklá cvičit pravidelně, začni s max. dvěma sériemi o pár cvicích od každého typu. Postupně můžeš počet cviků a sérií navyšovat.

KROK 2: "Běžecké" výpady
Pomocí výpadů posílíš především přední svalstvo stehen.
1. Stoupni si rovně a pravou nohou udělej dlouhý krok dopředu a pokrč ji v koleni, přičemž na ni přeneseš váhu. Vzdálenost mezi chodidly by se měla zhruba rovnat délce nohou. Levá noha zůstává na svém místě.
2. Nadzvedni levou patu, mírně předkloň trup (záda by však měla být rovná!) a začni pažemi pohybovat jako při běhu.
3. V této pozici obě kolena ohni na 90° (mírně si tak podřepneš) a i teď stále pohybuj pažemi (posílíš tak i zádové svalstvo). Pak se vrať do původní pozice. Opakuj cca 20x.
4. To samé zopakuj také s levou nohou vpřed.
Obměna: Zaujmi stejnou pozici jako u původního cviku (dle bodů 1 a 2). Místo četného "podřepávání" se nyní zaměř naopak na výdrž - v pozici č.3 (kolena ohnutá na 90°) chvíli vydrž za stálého pohybu paží a počítej do dvaceti. Zopakuj cca 3x na obě nohy.

KROK 3: Pukrle
Ideální cvik pro krásná lýtka a vypracovaný zadeček, při kterém nenamáháš kolena tolik, jako u klasických dřepů.
1. Stoupni si rovně a rozpaž.
2. Pravé chodidlo zanož za levé a mírně posuň doleva za lýtko. Boky však musí směřovat dopředu, nevytáčej je, ramena a záda měj stále perfektně narovnané.
3. Mírně pokrč obě nohy v kolenou - pokus se o jakýsi malý dřep, a vrať se do původní pozice. Opakuj cca 20x.
4. To samé na levou na opačnou stranu.
Obměna: Chceš při tomto cviku více zapojit také svalstvo stehen? Jakmile se budeš z pukrlata zvedat nahoru, pomalu nadzvedni zanoženou nohu přibližně do výše boků. Ve výchozí pozici, před dalším podřepem, ji vrať zase zpátky.
Obměna 2: Opět ten stejný původní cvik, ale v pozici 3 se nyní snaž vydržet alespoň dvacet sekund.

KROK 4: Dřepy při zdi
Nač platit za drahé přístroje, když hezký zadek, stehna i lýtka vypracuješ s pomocí obyčejné zdi ve svém pokojíčku? Rada: je vhodné zvolit povrch, který lépe klouže. Hrubá zeď není příliš vhodná a navíc pozor, abys neměla na oblečení bílé šmouhy. Proto já osobně dávám před zdí přednost šatní skříni s lakovaným povrchovým nátěrem.
1. Stoupni si zády ke zdi tak, aby se tvé lopatky a hýždě dotýkaly stěny. Není nutné být pevně "přikována ke zdi celým tělem - paty se zdi dotýkat nemusejí, naopak chodidla vysuň mírně před sebe.
2. Ruce dej v bok a pomalu si dřepej - záda přitom "kloužou" po zdi.
3. Dostaň se tak až do pozice, kdy tvá stehna budou rovnoběžně s podlahou. V této pozici se zhluboka nadechni a vydechni.
4. Pomalu se suň nahoru. V půlce se však zastav (tvá kolena svírají úhel zhruba 120°) a snaž se chvíli zatínat a povolovat půlky. Pak se vrať do pozice 3 a opaku zhruba 10x.
Bezpečnostní upozornění: Tento cvik je z hlediska výdrže náročnější než předchozí dva. Dělá-li ti potíže, nepřepínej zbytečně svaly a ze začátku ho opakuj max. 3-5x. Důležité také je, abys při dřepání nikdy nešla níž, než jak budou stehna rovnoměrná s podlahou, kolena nikdy nesmí být výš než hýždě. Hrozilo by ti tak natažení svalů. Paty a palce by navíc měly směřovat stále přímo vpřed. Pokud při dřepání máš tendenci vytáčet prsty chodidel do stran, zkus chodidla vysunout ještě o kousek vpřed.

KROK 5: Plié
Díky plié dřepům budeš mít nožky štíhlé jako opravdová baletka.
1. Stoupni si rovně, chodidla dej doširoka od sebe a palce vytoč o 45° do stran. Mírně si podřepní (kolena by měla být nad chodidly). Nevystrkuj ovšem zadek, spíše pánev mírně podsaď dopředu.
2. Pomalu si dřepej dolů. Jako u předchozího cviku se zastav v pozici, kdy budou tvá stehna v rovnoběžné poloze s podlahou.
3. Nadzvedni obě paty, zhluboka se nadechni a s výdechem se pomalu zvedni do výchozí pozice a polož paty opět na podlahu. Tento cvik opakuj přibližně po 10-15ti cvicích ve třech sériích.

KROK 6: Step Up!
K provedení následujícího cviku budeš jako pomůcku potřebovat step-stupínek. Nic takového doma nemáš? Nevadí, vystačíš si i se schody! Je však třeba dbát na správnou výšku schodu či jiného stupínku. Vystoupíš-li na něj jednou nohou, tvé koleno by nemělo být výš než horní linie stehna.
1. Stoupni si ke schodu/stupínku pravým bokem co nejblíže.
2. Pravé chodidlo polož na schod/stupínek a přenes na něj váhu. Zatni svalstvo pravé nohy, snaž se udržet balanc a pomalu nadzvedni levou nohu do strany. Špičku levého chodidla se při tom snaž tlačit směrem k lýtku.
3. Chvíli v této pozici vydrž, levou nohu následně pomalu polož zpět na zem a uvolni svalstvo pravé nohy. Opakuj cca 15x ve třech setech na obě strany.

KROK 7: Step Down!
Pro provedení tohoto cviku budeš také potřebovat schod či stupínek.
1. Stoupni si čelem před schod/stupínek a oběma chodidly na něj vystup.
2. Přenes váhu na pravou nohu, levou posuň za sebe a nech ji "viset" v prostoru a napni nárt.
3. Ohni koleno pravé nohy tak, až se palec levé nohy jemně dotkne podlahy, a opět pravou nohu narovnej.
4. Cvik opakuj 15x ve dvou až třech sériích na obě nohy.


KROK 8: Protažení Jak jistě víš, svaly, které jsi namáhala posilovacími cviky, je třeba náležitě protáhnout, jinak další den nebudeš schopná vstát z postele. Nezapomínej na to!
Cvičení prováděj 2x až 3x týdně. Nemusíš pokaždé cvičit všechny uvedené cviky, střídej je, kombinuj, vytvoř si svůj vlastní cvičební program. A nezapomínej - za výstavní nohy a pevný zadeček to úsilí stojí!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sweetwewe | Web | 11. dubna 2010 v 21:18 | Reagovat

krasny blog

2 AaauceHew | E-mail | Web | 7. srpna 2017 v 10:50 | Reagovat

Segway Verona offers tours that make sure you will enjoy a fun and immerse experience of our beloved city. We combine Segway, our innovative way of transportation, with tours in the historical city centre. Through our explorations of 1 or 2 hours, we will bring you to the most breathtaking spots, so that, if you do not stay long in Verona, we make sure that you see all of the unmissable sights!

Segway is really easy to use! It is so intuitive that it feels like an extension of the human body. To understand why, consider this: if you stand up and lean forward, so that you are out of balance, you will intuitively put your leg forward. Segway works the same way: to move forward or backward, the rider just leans slightly in such direction, and Segway will follow your movements. It is also easy to turn right or left, since the rider just has to push respectively Segway’s handlebar.

Segway is safe. Anyone over the age of 12 can join our tours, except for pregnant women. Apart from these cathegories, we encorage people of every age to try Segway, because this self-balancing object can really make your experience in Verona much more delightful! In fact, if it is hot, you will enjoy some fresh air and avoid to sweat; if it is cold, you will have the possibility of staying outside the least possible time. It is proved that our 2 hours tours show you what you will see in 6 hours walking!

All the tours start with a little training on how to use Segway, because for us safety is the priority. However, we experienced that it takes just a little practice to master on Segway! There are no required skills and, in particular, no need to be able to bicycle. There will always be a tour leader with you, guiding the whole group, so that you can enjoy the view and the tour of Verona. Audioguides (available in different languages) will provide the information you need to fully comprehend the history and architecture of our main monuments, squares and buildings.

In particular, our 2 hours tour will show you: Piazza Bra, one of the biggest squares in Italy, with the Arena, the famous Roman amphitheatre; we will then take Via Oberdan in order to see Portoni Borsari, one of the ancient entrance of the Roman city; we will firstly explore Piazza Erbe and secondly Piazza Dei Signori, two squares full of symbols and buildings with enchanting beauty, and then see Arche Scaligere. Heading to the Duomo, Verona’s Cathedral, we will pass by Santa Anastasia, next to the Conservatory of music; after that, we will have a break on Ponte Pietra, the bridge with the breathtaking view of the Roman Theatre and San Pietro Castle (and much more). On our way back, we will stop at Juliet’s house, so that you don’t forget to take pictures and write your names on the walls! We will conclude our tour with Castelvecchio, the Scaligeri castle and enjoy its amazing view of Verona.

People who went on tours with us really appreciate our flexibility: we do not have fixed tour’s hours, so we can arrange the time that fits the best. Moreover, we try to adjust the path according to your preferences, spending less time on spots you have already seen and dedicate more on your favourite sights. Read what people say about us on tripadvisor...

So, if you want to make the most out of your time in Verona, contact us or stop by our office!

OFFICE HOURS: Monday to Saturday (only closed on Sunday) from 10 am to 5 pm.

DIRECTIONS: We are located in Piazza Cittadella 11b, very close to Piazza Bra, the main square with the Arena.

From Piazza Bra you can arrive at our office on foot (3 minutes): pass under the arch of the gateway with the big clock (Portoni della Bra) and walk through Corso Porta Nuova for approximately 100

http://segwayverona.com/

3 ImshiOriva | E-mail | 12. října 2017 v 23:45 | Reagovat

Today is your lucky day as you’ve been chosen to receive this generous Welcome Bonus.
This exclusive offer only goes to a select number of people, so don’t miss out.
Previous recipients have gone on to win thousands, so use this offer today to double  your deposits and become another winner.
http://skyliteboom.com - Welcome Bonus
skyliteboom.com
Has sido elegido
Hoy es tu dia de suerte ya que has sido elegido para recibir este generoso bono de bienvenida.
Esta oferta exclusiva solo va a un numero selecto de personas, por lo que no se pierda.
Los beneficiarios anteriores han ganado miles, asi que use esta oferta hoy para duplicar sus depositos y convertirse en otro ganador.
http://skyliteboom.com - Has sido elegido

4 JamesSoymn | E-mail | Web | 15. října 2017 v 4:49 | Reagovat

เว็บเช็คเบี้ยประกันรถ ง่ายแค่ 3 คลิก เปรียบเทียบเบี้ยประกันจากบริษัทชั้นนำมากกว่า 30 กว่าบริษัท ด้วยเบี้ยแคมเปญที่ถูกที่สุดของแต่ละบริษัท พร้อมข้อมูลต่างๆ ที่เกี่ยวกับบริษัทประกันภัย.
เช็คเบี้ยประกันภัยรถยนต์ออนไลน์ทันที - เช็คค่าเบี้ยประกันภัยรถยนต์ออนไลน์หรือโทรหาเราได้โดยตรง เช็คเบี้ยประกันภัยรถยนต์ออนไลน์ฟรี | เช็คเบี้ยประกันรถฟรี ราคาดีที่สุดสำหรับผู้ขับขี่ปลอดภัย เลือกความคุ้มครองได้ตรงใจ ซื้อออนไลน์คุ้มครองทันที พร้อมผ่อน 0% 6 เดือน คลิกเลย.
<a href=https://share.724.co.th/insure/a/motor/AM00063001><u><b>เช็คเบี้ยประกัน กรุงเทพประกันภัย</b></u></a> ‎

เช็คเบี้ยประกันรถยนต์ เช็คราคา ตอนนี้รู้ทันที ทุกบริษัท โดย อีซี! - ประกันภัยรถยนต์ เช็คเบี้ยประกันภัยรถยนต์ ชั้น1 , 2+ , 3+ , ชั้น 3 ผ่านช่องทาง ประกันออนไลน์ เช็คเบี้ยประกันรถ ในวันนี้ รู้ทันทีทุกบริษัท มากกว่า 20 แห่ง ข้อมูลเพียบเปรียบเทียบราคาง่าย ... เช็คราคาประกันภัยรถยนต์ จาก 30 บริษัททั่วไทย ฟรี เราไม่ได้ เปรียบเทียบค่าเบี้ยประกันรถยนต์ เพียงอย่างเดียวเท่านั้นเพราะถ้าหากเลือกซื้อผ่าน rabbit finance คุณก็จะได้รับสิทธิพิเศษต่างๆ มากมาย เช่น ส่วนลดค่าเบี้ยประกันสูงสุดกว่า เช็คเบี้ยประกันรถยนต์กับพี่หมี Prakuntook ผ่าน Line ได้แล้ววันนี้ หนึ่งในช่องทางการติดต่อสื่อสารที่ได้รับความนิยมมากที่สุดช่องทางหนึ่ง คงปฏิเสธไม่ได้ว่า “Line” คือหนึ่งในนั้น ที่แทบทุกคนที่ใช้สมาร์ทโฟน เปรียบเทียบ “ประกันรถยนต์” อย่างโปร่งใสและเป็นกลาง พร้อมข้อเสนอผ่อน 0% สูงสุด 12 เดือน ใช้ฟรี ไม่มีค่าธรรมเนียม เช็คเบี้ยประกันภัยรถยนต์ เทสโก้ โลตัส | Tescolotus
เช็คเบี้ยประกันรถยนต์ เปรียบเทียบราคาประกันรถยนต์ ประกันรถยนต์ชั้น 1 ประกันรถยนต์ชั้น 2 วิริยะ สินมั่นคง ไทยวิวัฒน์. โปรแกรมเช็คเบี้ย ประกันรถ ง่ายแค่ 3 คลิก - โปรแกรมเช็คเบี้ยประกันภัยรถยนต์
เปรียบเทียบเบี้ยประกันจากบริษัทชั้นนำมากกว่า 25 บริษัท ด้วยเบี้ยแคมเปญที่ถูกที่สุดของแต่ละบริษัท พร้อมข้อมูลต่างๆ ที่เกี่ยวกับบริษัทประกันภัย.
เช็คเบี้ยประกันรถยนต์ คำนวณเบี้ย เปรียบเทียบเบี้ยประกันภัย ฟรี! - เปรียบเทียบเบี้ยประกันจาก 20 บริษัทประกันภัยชั้นนำ โปรโมชั่นพิเศษและข้อเสนอประกันภัยรถยนต์ ประกันภัยชั้น1 ประกันภัยชั้น2+ ประกันภัยชั้น 3+ ...
การค้นหาที่เกี่ยวข้องกับ เช็คเบี้ย เช็คเบี้ยประกันรถยนต์ กรุงเทพประกันภัย เช็คประกันรถยนต์ วิริยะ เบี้ยประกันรถยนต์ 2+ เช็คประกันรถยนต์ ธนชาต เช็คเบี้ยประกันชีวิต เช็คเบี้ยประกันภัยรถยนต์ คุ้มภัย
เช็คเบี้ยประกันสังคม เช็คเบี้ยประกัน ไทยประกันชีวิต

<a href=https://www.facebook.com/prakuntook><u><b>เช็คเบี้ยประกัน ศรีกรุงโบรคเกอร์</b></u></a> ‎

สินมั่นคงประกันภัย - ประกันสุขภาพ ประกันภัยรถยนต์ เราประกัน..คุณมั่นใจ ประกันรถยนต์ชั้น 1 (ซ่อมศูนย์) เบี้ยเริ่มต้น 15,800 บาท สามารถนำรถประกันที่เกิดอุบัติเหตุเข้าซ่อมที่ศูนย์ซ่อมรถยนต์ยี่ห้อนั้นๆได้ โดยจ่ายค่าเบี้ยประกันในอัตราที่ต่ำเป็นพิเศษ ประกันภัยรถยนต์ (Car Insurance) คุ้มครองครอบคลุมในยามที่คุณต้องอยู่บนท้องถนน แผนประกันภัยรถยนต์ (Car insurance) บริการที่ตอบสนองความต้องการของลูกค้าได้อย่างครบครัน.
ประกันรถยนต์ - เช็คราคาจากบริษัทประกันภัยชั้นนำ 20 บริษัท ฟรี!!! คุณจะมั่นใจได้เลยว่าคุณรับสิ่งที่ดีที่สุด และเหมาะสมที่สุด พร้อมส่วนลด และของแถมอีกมากมาย.
โบรกเกอร์ประกันภัยรถยนต์ เช็คราคาประกันรถ ประกันชั้น1 โบรกเกอร์ประกันภัยรถยนต์ กล้วยๆ เปรียบเทียบราคาประกันรถประเภท ประกันชั้น1, ประกันชั้น2+, ประกันชั้น 3+ จากแพ็คเกจประกันภัยรถยนต์ของบริษัทชั้นนำในเมืองไทย.
ประกันภัยรถยนต์ ประเภท 1 > เช็คเบี้ยประกันรถชั้น 1 ตามยี่ห้อรถ ประกันชั้น 1 สำหรับรถ ฮอนด้า, โตโยต้า,เชฟโรเล็ต,ฟอร์ด,นิสสัน,มิตซูบิชิ.
เช็คเบี้ยประกันภัยรถยนต์ | คอนโดบทความ รวบรวม บทความดีๆมากมายauntysafe.com/tag/เช็คเบี้ยประกันภัยรถยนต์
ประกันภัยรถยนต์เป็นสัญญาระหว่างคุณและผู้ให้บริการประกันภัยที่ให้ความคุ้มครองความรับผิดรถยนต์เฉพาะสำหรับคุณ นี้เกี่ยวข้องกับการชำระเงินปกติของพรีเมี่ยมในส่วนของคุณ ...
ประกันภัยรถยนต์ ประกันรถยนต์ บัตรเครดิต สินเชื่อ - SILKSPAN เปรียบเทียบได้ ประกันภัยรถยนต์ ประกันรถยนต์ บัตรเครดิต สินเชื่อ - SILKSPAN เปรียบเทียบได้ด้วยตนเองแล้ววันนี้
ประกันภัยรถยนต์. เพียงเช็คเบี้ยประกันรถยนต์; กว่า 20 บริษัทชั้นนำ บริการประกันภัยรถยนต์ด้วยข้อเสนอพิเศษจากบริษัทประกันภัยชั้นนำหลายแห่ง ... อัตราเบี้ยประกันภัยชั้น 1 ราคาพิเศ
ษ พร้อมโปรแกรมชำระเบี้ยประกันภัยที่เหมาะสมกับคุณ การประกันภัยรถยนต์ ตารางความคุ้มครอง ประกันภัยรถยนต์ ภาคบังคับ (พ.ร.บ.) ความคุ้มครอง. วงเงินคุ้มครอง. 1. จำนวนเงินค่าเสียหายเบื้องต้น ได้รับโดยไม่ต้องรอพิสูจน์ความผิด. 1.1 ค่ารักษาพยาบาล ...
ประกันภัยรถยนต์ ชั้น1 2+ 3+ เช็คเบี้ยออนไลน์ ได้ราคาถูก ประกันภัยรถยนต์ ทุกประเภท ราคาถูก ทำง่าย จ่ายน้อย คุ้มครองก่อน ผ่อนได้ จ่ายเงินเมื่อตรวจสอบกรมธรรม์แล้ว.
การค้นหาที่เกี่ยวข้องกับ เช็คเบี้ยประกันรถยนต์ เช็คประกันรถยนต์ วิริยะ เบี้ยประกันรถยนต์ 2+ เช็คเบี้ยประกันรถยนต์ กรุงเทพประกันภัย ราคา ประกัน ชั้น 1 ธน ชาติ ประกันรถยนต์ โลตัส
ประกันภัยรถยนต์ชั้น1 ที่ไหนดี pantip เช็คเบี้ยประกันภัยรถยนต์ คุ้มภัย เช็คประกันรถยนต์ จากทะเบียน

<a href=https://share.724.co.th/insure/a/motor/AM00063001><u><b>เบี้ย พร บ รถยนต์ </b></u></a> ‎

5 ДолбоёбПетрович | E-mail | 7. listopadu 2017 v 4:02 | Reagovat

Цирк уехал
Клоуны остались
radisson-royal@mail.ru

6 BryanRal | E-mail | Web | 18. listopadu 2017 v 11:59 | Reagovat

Использование проверенных источников информации. https://www.youtube.com/watch?v=klDf4b7QJcg Бог велел единовластно предпринимать поиском объекта с помощью специализированных сайтов тож досок объявлений.<a href=https://www.youtube.com/watch?v=klDf4b7QJcg>Квартиры посуточно в Балашихе</a> Чтобы анализа бедствовать учитывать характеристики квартиры, функциональность, наличие дополнительных преимуществ, отзывы и цены. Удобная навигация сайтов способствует подбору критериев, упрощая работу и делать разбор предложенных содействие от специализированных агентств.

7 alex14_Mt | E-mail | Web | 22. prosince 2017 v 17:05 | Reagovat

Я слышал, что если купить хорошую нанопленку от камер и заклеить гос номер - то те камеры, которые фиксируют номер в инфракрасном спектре больше не страшны. В Москве много "Стрелок". Им ставят инфракрасный режим фиксации номера и днём и ночью. Очень интересная штука. Я немного погуглил,нашел что то подходящее на <a href=http://shop-m2.ru/nano>http://shop-m2.ru/nano</a>.
Что вы думаете по этому поводу?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama